Genel müdür yardımcısı otelde ölü bulundu !
Bakan Soylu'dan çok sert ''yolsuzluk'' açıklaması !
Deniz Baykal'ın durumuyla ilgili yeni açıklama !

Ko-mek İle Halk Eğitim Müdürleri Toplantıda Buluştu

2005 yılından bu yana tüm kurs ve kursiyer işlemlerini birlikte yürüten KO-MEK ve Halk Eğitim merkezi müdürleri bir araya gelerek işleyiş hakkında fikir...

Ko-mek İle Halk Eğitim Müdürleri Toplantıda Buluştu
A+ A-

2005 yılından bu yana tüm kurs ve kursiyer işlemlerini birlikte yürüten KO-MEK ve Halk Eğitim merkezi müdürleri bir araya gelerek işleyiş hakkında fikir alışverişinde bulundu.

2005 yılından bu yana tüm kurs ve kursiyer işlemlerini birlikte yürüten KO-MEK ve Halk Eğitim merkezlerinin müdürleri bir araya gelerek işleyişte yaşanan aksaklıkları ve bu iş birliğini daha ileriye nasıl götürebilecekleri gibi konuları konuştu. 12 ilçe halk eğitim müdürünün katıldığı toplantıya Kocaeli Milli Eğitim Şube Müdürü Ferhat Dilek, KO-MEK Genel Koordinatörü Lokman Ceyhan ve birim sorumluları katıldı.

Toplantıda konuşan, Kocaeli Milli Eğitim Şube Müdürü Ferhat Dilek, "Birbirimizi daha yakından tanıyıp sorunları sıkıntıları daha yakından, birinci ağızdan dinlemek için bu toplantıyı düzenledik. Buradan çıkacak olan kararlar ile işleyişimiz daha da verimli hale gelecektir" dedi. Daha sonra konuşan KO-MEK Genel Koordinatörü Lokman Ceyhan ise, "Halk eğitim müdürlükleri ve KO-MEK bir aile olarak yıllardır birlikte uyumlu bir şekilde işlerimizi yürütüyoruz. Biz KO-MEK olarak kendimizi görmek ve aksayan noktaları sizden dinleyerek düzeltmek için bir araya geldik. 12 ilçede hizmet veriyoruz ve her zaman halk eğitimler ile işbirliği yaparak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizin söyledikleriniz bizim için çok önemli" dedi.

Karşılıklı fikir alışverişinin ardından çekilen toplu fotoğrafla toplantı son buldu.