Ankara Büyükşehir Belediyesi önü karıştı
Öğretmen evine giderken infaz edildi !
Avusturya'ya misilleme ! Böyle arandılar

Köpeğini hayvan oteline bıraktı ama...

Ankara’da bir otelin yöneticisi olan Müge Emeç, köpeğini konaklaması için İstanbul'da bir hayvan oteline bırakınca olanlar oldu.

Köpeğini hayvan oteline bıraktı ama...
A+ A-

 

Emeç, King Charles cinsi köpeği Chester’ı konaklaması için İstanbul Zekeriyaköy’deki bir hayvan oteline bıraktı. Tatil dönüşü köpek otelin anlaşmalı olduğu hayvan transfer firması ile teslim edildi. 

DARBEYE BAĞLI KIRIK

Köpeğini iyi durumda görmeyen Emeç hayvan hastanesine gitti. Köpeğin uyluk kemiğinde darbeye bağlı kırık tespit edildi. İfadesi alınan hayvan otelinin sorumlusu şüpheli İsmail T., Chester’ı pet taksiye sağlam verdiğini söyledi. İddianamede, İsmail T. hakkında dava açmayı gerektirir yeterli delil bulunduğu belirtildi ve ‘haksız yere sahipli hayvanı işe yaramayacak hale getirme, değerini düşürme’ suçundan 4 aydan 3 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi. Pet taksi sürücüsü Ahmet O. hakkında ise takipsizlik kararı verildi.

1-20160529102934.jpg

11 Şubat’ta yapılan tedavi ve alınan raporda köpeğin sol fermur (uyluk) kemiği diafizer (gövde) orta 1/3 bölgesinde parçalı kırığı olduğu belirtildi.

2-20160529102934.jpg