Galatasaray - Fenerbahçe: 0-0
İstifası istenen başkanlar hakkında AK Parti'den açıklama
Erdoğan: ''Bir gece ansızın vurabiliriz...''

Kutlu Doğum Haftası

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı 14-20 Nisan tarihleri arasında kutlanacak olan Kutlu Doğum Haftası nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Kutlu Doğum Haftası
A+ A-

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı 14-20 Nisan tarihleri arasında kutlanacak olan Kutlu Doğum Haftası nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Mesajında, Kutlu Doğum'un bütün insanlığa rahmet ve barış getirmesini dileyen Başkan Bakıcı "Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V), dünyaya bir lütuf, âlemlere rahmet olarak gönderilmiştir. Sevgi ve merhametin kaynağı, yaratılmışların en şereflisi Peygamberimizin doğumu; bütün insanlık için kurtuluşun, huzurun ve mutluluğun habercisi olmuştur. O'nun hayatı; dürüstlüğün, istikametin, erdemin, şefkat ve merhametin doğru ile yanlışı birbirinden ayıran ölçüsüyle bizleri aydınlatırken, mukaddes sözleri, tavsiyeleri, yaşayış ve hayatı algılama şekliyle de bütün bir kâinat için mutlak "rehber" niteliğindedir. O, bütün insanlığa kucak açan, doğruluk ve güzel ahlakın en iyi örneğini kendi hayatıyla göstermiştir. Verdiği mesajlar ve sahip olduğu yaşantısıyla sadece geçmişe değil günümüze de ışık tutan Peygamberimiz, gelecek dönemlerde de sorunların ve sıkıntıların aşılmasında en temel başvuru kaynaklarından biri olacaktır. Peygamber Efendimizin getirmiş olduğu yüce ahlak prensiplerini hatırlamak ve milletimizi bir arada tutan, kaynaştıran, güç kaynağımız olan dinimizi daha iyi anlamak gerekmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam Alemi'nin Kutlu Doğum Haftası'nı kutluyor, hayırlar getirmesini temenni ediyorum" diye belirtti.