AK Parti'de bir istifa daha ! O isim istifa etti
Üniversite sınavının tarihi kesinleşti
''Darbe girişiminden bizim de, Melih Gökçek’in de haberi vardı''

Maçın Ardından

- Boluspor Teknik Direktörü Cihan:"Çok üzgünüz, mağlup olduk"- Adanaspor Teknik Direktörü İpekoğlu:"1461 Trabzon ve Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçlarını kazandığımız takdirde herhalde Süper Lig'e çıkmayı garantileriz"

Maçın Ardından
A+ A-


BOLU (AA) - PTT 1. Lig'de lider Adanaspor'a 2-1 mağlup olan Boluspor'un teknik direktörü Hamit Cihan, "Sonucu değiştirememizin sebebi yakaladığımız birkaç tane pozisyonunu gole çevirememek oldu. Çok üzgünüz, mağlup olduk." dedi.

Cihan, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, mağlubiyetten dolayı çok üzgün olduklarını söyledi.

Adanaspor karşılaşmasının geneline bakıldığında bugüne kadar oynadıkları maçlar içinde en kötü başladıkları oyun olduğunu vurgulayan Cihan, "Bu kötü gidiş 15-20 dakika kadar sürdü. Ondan sonra topa sahip olarak oyundaki hakimiyeti ele aldık fakat sonucu değiştiremedik. Sonucu değiştirememizin sebebi yakaladığımız birkaç tane pozisyonunu gole çevirememek oldu. Çok üzgünüz, mağlup olduk." şeklinde konuştu.


- Adanaspor cephesi


Adanaspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu ise zor bir maçtan 3 puan almanın keyfini yaşadıklarını dile getirdi.

Çok iyi oynamadıkları birçok maçta, oyun disiplini ve takım oyunuyla öne geçtiklerine işaret eden İpekoğlu, "Bugün de bu şekilde oldu. Tabii ki son haftalara girerken deplasmanlarda alınacak galibiyetlerin şampiyonluk için çok önemi var. Bu bağlamda baktığınız zaman da iç saha dış saha fark etmiyor. Zaten üçer puanları almamızdan dolayı buradayız." ifadelerini kullandı.

İpekoğlu, bugüne kadar dile getirmekten çekindiği bir konuyu da açıklamak istediğini belirterek, "Açıkçası bunu bugüne kadar hiç dile getirmedim. İçeride oynayacağımız 1461 Trabzon maçı ve ondan sonra oynayacağımız Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçını kazandığımız takdirde herhalde Süper Lig'e çıkmayı garantileriz. En azından ligin son 3 haftasını stressiz bir ortamda 90 dakikaları bitirmenin düşüncesi içindeyiz." değerlendirmesinde bulundu.