Gökçek'in yüzünü Osmanlıspor güldürdü
Erdoğan'dan İstanbul itirafı: Biz bu şehre ihanet ettik
Kapıya kurduğu düzenekle annesine kendisini öldürttü

Marmaris Jandarması Suçlulara Geçit Vermiyor

Marmaris İlçe Jandarma Komutanlığı, Çetibeli Jandarma Noktası'nda gerçekleştirdiği yol kontrol denetimleri ile suçluların korkulu rüyası olmaya devam...

Marmaris Jandarması Suçlulara Geçit Vermiyor
A+ A-

Marmaris İlçe Jandarma Komutanlığı, Çetibeli Jandarma Noktası'nda gerçekleştirdiği yol kontrol denetimleri ile suçluların korkulu rüyası olmaya devam ediyor.

Uzman ve rütbeli askerlerin 24 saat boyunca denetim gerçekleştirdiği Marmaris ve Datça ilçelerine karayolundan tek giriş noktası olan Çetibeli Jandarma noktasında durdurulan araçlar titiz bir denetimden geçiriliyor. Narkotik köpekleri ile yapılan denetimler ilçeye uyuşturucu madde sokmaya çalışan suçluların yakalanmasına önemli ölçüde katkı sağlıyor.

Jandarma yetkilileri de kontrollerin yaz kış devam ettiğini, uygulama sayesinde bugüne kadar çok sayıda sabıkalı, aranan şahıs, çalıntı araba, uyuşturucu, tarihi eser, silah, kaçak içki ve sigaranın ele geçirildiğini belirtiyor.

Edinilen bilgiye göre, dün gece emniyet ve asayişin sağlanması, aranan şahıslar ile araçların yakalanması ve işlenmesi muhtemel suçların önlenmesi maksadıyla icra edilen yol kontrol ve Arama faaliyeti esnasında, durdurulan bir araçta yapılan aramada 38 gram esrar maddesi ve 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Araçta bulunan S.N isimli vatandaş karakolda ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Jandarma yetkililerinden yapılan açıklamada, halkın huzur ve asayişinin sağlanması noktasında rutin denetimlerin etkin şekilde süreceği belirtildi.