İzmir'de şoke eden olay: Bebeğin idrarında uyuşturucu çıktı
Erdoğan talimatı verdi A'dan Z'ye denetim başlıyor
AK Parti'de istifa operasyonu: 6 başkandan 5'i gitti

Medya Günleri, 13 Nisan’da Başlayacak

İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi ile Basın İlan Kurumu (BİK) Malatya İl Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen "Medya Günleri" etkinliği 13...

Medya Günleri, 13 Nisan’da Başlayacak
A+ A-

İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi ile Basın İlan Kurumu (BİK) Malatya İl Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen "Medya Günleri" etkinliği 13 Nisan Çarşamba günü başlayacak.

İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi ve BİK Malatya İl Müdürlüğü işbirliği ile 13- 14- 15 Nisan günleri, İnönü Üniversitesi Merkez Amfi Blogu 2 Nolu Amfi'de, 09.00-12.00 saatleri arasında düzenlenecek olan "Medya Günleri" konulu etkinlikte önemli isimler seminer verecek. 13 Nisan'da saat: 09.00'da Prof. Dr. Nurettin Güz, "Haber Üretim Sürecinde Etik, Medyada Halkla İlişkiler ve Sosyal Sorumluluk konusunda, 14 Nisan tarihinde Yrd. Doç. Dr. Mehmet Barış Yılmaz, Basında Mizanpaj ve Tasarım konusunda, 15 Nisan tarihinde ise Yrd. Doç. Dr. İbrahim Sena Arvas, Basının Sorunları, Yerel Basında Sosyal Medya Uygulamaları konusunda bilgiler anlatacak. BİK Malatya Şube Müdürü Nihat Abacı da, Medya Günleri etkinliğinin son gününde, "Tecrübe Paylaşımı" konusunda kısa bir seminer verecek.

Bu arada, sözü edilen programa katılmak isteyen medya mensuplarının, her gün saat 08.30'da Valilikten kalkacak araç ile üniversiteye götürüleceği ve seminer sonrasında ise yine aynı yere bırakılacağı belirtildi.