Mersin'de polis servis aracına bombalı saldırı !
Kömür ocağında göçük: 6 işçi ölü
Kasko sigortasında flaş gelişme

Merkezefendi Belediyesi Öğrencilere Bisiklet Dağıtmaya Devam Ediyor

Merkezefendi Belediyesi'nin sosyal belediyecilik anlamında önemli projelerinden biri olan "Arabadan iniyoruz. Bisiklete biniyoruz" çerçevesinde 5. Sınıf öğrencilerine...

Merkezefendi Belediyesi Öğrencilere Bisiklet Dağıtmaya Devam Ediyor
A+ A-

Merkezefendi Belediyesi'nin sosyal belediyecilik anlamında önemli projelerinden biri olan "Arabadan iniyoruz. Bisiklete biniyoruz" çerçevesinde 5. Sınıf öğrencilerine bisiklet hediye edilmeye devam ediyor.

Merkezefendi Belediyesi'nin önemli projelerinden olan "Arabadan iniyoruz. Bisiklete biniyoruz" projesi devam ediyor. Bu proje kapsamında Merkezefendili 5. Sınıf öğrencilerine bisiklet hediye ediliyor. Sağlıklı nesillerin yetiştirilmesi ve bisiklet kültürünün oluşturulması için önemli birproje olan bisiklet projesi tüm hızıyla devam ediyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Subaşıoğlu'nun da katıldığı bisiklet dağıtım törenleriylebu yılda sadece 1 ayda bin 400 öğrenci daha pedal çevirmeye başladı. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, "Geçtiğimiz yılda öğrencilerimize bisiklet hediye etmiştik. Öğrencilerimize bisiklet hediye etmeye devam ediyoruz. Çok önem verdiğimiz bu projemizle bizim bir hedefimiz var. Merkezefendi Belediyesi olarak ilçemizde sağlıklı nesillerin yetişmesini isterken bisiklet kültürünü de ilçemize kazandırmak için uğraşıyoruz" dedi.