Hoffenheim - Başakşehir: 3-1
Uzmanlar yine ezber bozdu ! Yaşlılara yer verilmeli mi ?
Erdoğan'dan AB ve ABD hakkında sert sözler

Mersin Büyükşehir Belediyespor Genel Menajeri Aydın:

- "Hedefimiz final oynamak ve bunu başarmak için ne gerekiyorsa yapacağız"- "Yarı finalde Hatay Büyükşehir Belediyesporla güzel, zevkli ama zorlu bir seri bizi bekliyor"

Mersin Büyükşehir Belediyespor Genel Menajeri Aydın:
A+ A-

MERSİN (AA) - Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi ekiplerinden Mersin Büyükşehir Belediyespor'un genel menajeri Melahat Aydın, play-off çeyrek finalinde İstanbul Üniversitesi'ni yenerek yarı finale çıktıkları için mutlu olduklarını, hedeflerinin final olduğunu söyledi.

Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İstanbul Üniversitesi ile oynadıkları 2 maçın da zor geçtiğini ancak kazanmayı bildiklerini vurguladı.

Yarı final serisinin de zor geçeceğini belirten Aydın, "İstanbul Üniversitesi iyi bir sezon geçirmişti ancak biz de iyi bir sezon geçirdik. Takımımızın iyi mücadelesiyle 2 maçı da kazanmayı bildik. Şimdiki rakibimiz ligi 2. sırada bitiren Hatay Büyükşehir Belediyespor. Onlar da çok güçlü ve ciddiye alınması gereken bir takım. Hedefimiz final oynamak ve bunu başarmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Hatay Büyükşehir Belediyespor ile güzel, zevkli ama zorlu bir seri bizi bekliyor." diye konuştu.

Aydın, yarı final serisinde taraftarın desteğine ihtiyaçları olduğunu, bu destekle adlarını finale yazdırmak istediklerini sözlerine ekledi.