Mersin Giad Kadınlar Kurulu’na Proje Ödülü

Mersin'de yayın hayatını sürdüren "cukurovaexpres.com" adlı haber sitesi tarafından bu yıl 5.'si düzenlenen "Zirvedekiler 2016 Ödülleri'nde, Mersin GİAD...

Mersin Giad Kadınlar Kurulu’na Proje Ödülü
A+ A-

Mersin'de yayın hayatını sürdüren "cukurovaexpres.com" adlı haber sitesi tarafından bu yıl 5.'si düzenlenen "Zirvedekiler 2016 Ödülleri'nde, Mersin GİAD Kadınlar Kurulu üyelerine, "Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü" verildi.

Mersin Girişimci İşadamları Derneği (GİAD) yönetim kurulu üyelerinin eşlerinden oluşan Kadınlar Kurulu, Türk Kızılayı tarafından 2015 yılında başlatılan "TÜRKÖK" kampanyası kapsamında Kızılay'a kan bağışında bulunmalarından ve her ay belirledikleri bir küçük esnaftan yaptıkları alışverişleri ihtiyacı olan ailelere ulaştırmayı hedefleyen, "Mersin GİAD Yerel Esnafın Yanında" projelerinden dolayı "Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi" ödülünü aldı.

Mersin GİAD Kadınlar Kurulu Başkanı Nalan İzol, ödülünü Mersin Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Özdemir'in elinden alırken, bundan sonra da sosyal sorumluluk projelerine devam edeceklerini söyledi.