Bayramda çalışanlar dikkat !
Almanya'dan Erdoğan'a küstah sözler
Kadın çalışanları ilgilendiren karar ! Resmi Gazete'te yayımlandı

Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı

Meteoroloji, bazı bölgeler için kuvvetli yağış uyarısı yaptı.

A+ A-

Türkiye bugünden itibaren yeni bir yağışlı hava sisteminin etkisine giriyor. Ege'nin kuzey kesimleri, Marmara'nın güney ve doğusu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun kuzeybatı kesimlerinde sağanak yağış bekleniyor.Bu yağışlar Afyonkarahisar, Eskişehir ve Ankara çevrelerinde daha hafif yağışlar şeklinde görülecek.

Yurdun kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Marmara'nın güneydoğusu, Batı Karadeniz, Orta Karadeniz kıyıları ile Ankara, Eskişehir, Çankırı, Çorum, afyonkarahisar,Kütahya, Giresun ve Trabzon çevrelerinin sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

SICAKLIKLAR AZALIYOR

Sıcaklıkların kuzey ve iç kesimlerde 2 ila 4 derece azalması bekleniyor. Sıcaklık değerlerinde düşüş pazartesi günü de devam edecek.Gece saatleri itibariyle sıcaklık düşüşü iç kesimlerde kendini hissettirecek.

İSTANBUL'A YAĞIŞ GELİYOR

Pazartesi yurdun kuzey ve doğu kesimlerinde yağışlı hava sisteminin etkisi görülecek. 

3 İLE KAR UYARISI

Doğu Anadolu'nun doğusunda, Erzurum, Kars, Ağrı çevrelerinde yağmur şeklinde başlayacak yağış, pazartesi gece saatlerinden sonra karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacak. Salı günü itibariyle de bölgede kar şeklindeki yağışlar devam edecek.

KUVVETLİ YAĞIŞ GELİYOR

Pazartesi ve salı gününde Doğu Karadeniz kıyı şeridindeki yağışların kuvvetli olması tahmin ediliyor. Trabzon, Rize ve Artvin yer yer kuvvetli yağış bekleniyor. Salı günü sıcaklıklarda düşüş özellikle iç kesimlerde hissedilecek.

Ankara'da hava bugün hafif sağanak yağışlı 20 derece. Sıcaklık salı günü itibariyle 15 dereceye kadar düşecek.