Öğretmen evine giderken infaz edildi !
Avusturya'ya misilleme ! Böyle arandılar
3 belediye başkanı hakkında bomba iddia !

Minik Gamze hastalığa yenik düştü

Denizli'de hasta olan 7 yaşındaki Gamze Yıldırım hastalığa yenik düştü.

Minik Gamze hastalığa yenik düştü
A+ A-

Denizli'nin Acıpayam İlçesi'nde babaannesinin yanında yaşayan primer pulmoner hastası (akciğer yüksek tansiyonu) 7 yaşındaki Gamze Yıldırım, yaşamını yitirdi.

Vücudundaki şişlikler nedeniyle hastaneye kaldırılan, bir yıldır nakil için uygun akciğer ve kalp bulunamayan minik Gamze, Acıpayam’da gözyaşları arasında toprağa verildi.

minik-kiz-1.jpg

Acıpayam’da anne ve babası ayrı olduğu için babaannesinin yanında yaşayan Gamze Yıldırım, vücudunda oluşan şişlikler nedeniyle Denizli Devlet Hastanesi’ne getirildi. Yapılan tetkikler sonucu pirimer pulmoner hastası olduğu belirlenen Yıldırım, bir yıldır Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi görüyordu. İyileşmesi için kalp ve akciğer nakli yapılması gereken Gamze Yıldırım’ın küçük bedeni, bir yıl dayanabildi. Küçük Gamze, tedavi gördüğü Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde dün gece yaşamını yitirdi

GÖZYAŞLARI İÇİNDE TOPRAĞA VERİLDİ

Uygun akciğer ve kalp bulunamadığı için yaşamını yitiren Gamze Yıldırım, bugün cuma namazının ardından Acıpayam’ın Hacıkurtlar Mahallesi’nde kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi. Gamze için düzenlenen cenaze törenine AK Partili Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, ailesi ve mahalle halkı katıldı. Minik kızın cenazesi namazın ardından mahalle mezarlığına gözyaşları içinde defnedildi.

minik-kiz-2.jpg

Gamze’nin tedavisiyle bir yıldır yakından ilgilenen dayısı İbrahim Ekinci, çok üzgün olduğunu, bir yıl beklemelerine rağmen uygun donör bulunup nakil yapılamadığı için yeğeninin yaşamını yitirdiğini söyledi.