için kaldı

Müge Anlı doğum gününde iyilik dağıttı

Müge Anlı doğum gününde iyilik dağıttı
Güncelleme:

Müge Anlı 3 kayıp vatandaşı aileleriyle buluşturarak kendi doğum gününde iyilik dağıttı.

3 aydır kızı Edanur’dan haber alamayan Zeynep Gürbüz, 20 gün önce evden çıkıp giden Bipolar bozukluğu olan oğlu Tuncay’ı arayan Emine Beyaz’ın ve geçtiğimiz Cumartesi gününden kayıp olan zihinsel engelli Vedat’ın annesi Ayten Alev’in yüzünü güldürdü. 3 kaybı da annesine kavuşturdu.

ELİF GÖZÜTOK DAVASI DA SONUÇLANDI

Nedret Metoğlu, kızının doğum sırasında geçirdiği bir komplikasyon sonucu engelli kaldığını, bakımı için 2 milyon lira tazminat ödendiğini ve eşi Zafer Gözütok’un para için kızını yanından kaçırdığını söyleyerek Müge Anlı’ya başvurmuştu. Müge Anlı, Elif Öğretmeni ona bakan annesinden koparan eşi Zafer Gözütok’la ilgili inanılmaz gerçekleri ortaya çıkarmıştı. Anne Nedret Metoğlu, kızının bakımını üstlenmek istediğine dair dava açmıştı.

Müge Anlı, Zafer Gözütok’un boşanmadan başka bir kadınla dini nikahla evlilik hazırlığı yaptığını öğrenmiş ve nişan fotoğraflarına ulaşmıştı. Fotoğraf mahkemeye delil olarak sunuldu. Ankara Sincan 2’nci Sulh Ceza Mahkemesi’nde görülen davada hakim, Elif Öğretmen’in bakımını annesine vererek vasiliğini eşi Zafer Gözütok’tan aldı.

Öte yandan Yeşilçam’ın emektar oyuncularından olan babası Niyazi Talikacı’yı arayan Behzat Talikacı, yine Müge Anlı stüdyosunda büyük bir mutluluk yaşadı. Babasını bulmasının yanı sıra Müge Anlı, genç adamı hiç görmediği ablası Şadiye’yle de kavuşturdu.

Yeşilçam'ın efsanesinin Müge Anlı'ya itirafı olay olduYeşilçam'ın efsanesinin Müge Anlı'ya itirafı olay oldu