Kulislerden sızan Gökçek iddiası: AK Parti'den istifa edip MHP'ye geçecek
İstifası beklenen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı'ndan ilk açıklama
Türkiye'de ilk kez 'flakka'' adlı uyuşturucu kullanan bir kişi görüntülendi

Niksar’da Halı Saha Açılışı

Tokat'ın Niksar ilçesinde Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi okulu bahçesindeki çim halı saha yenilenerek törenle hizmete açıldı.

Niksar’da Halı Saha Açılışı
A+ A-

Tokat'ın Niksar ilçesinde Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi okulu bahçesindeki çim halı saha yenilenerek törenle hizmete açıldı.

Niksar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi bahçesinde bulunan ve zamanla aşınarak kullanılamaz hale gelen çim halı saha, okulun kendi imkanları ile yenilerek yeniden hizmete açıldı. Çim halı sahanın açılışına katılan Niksar Kaymakamı Selami Kapankaya, sosyal ve sportif faaliyetlerin öğrencilerin gelişimi üzerinde çok büyük katkılar sağladığını söyledi.

Öğrencilere hitaben bir konuşma yapan Kaymakam Kapankaya "Yapılan bu tesisi iyi bir şekilde kullanmak faydalı şekilde kullanmak sizlere kalmış, gerçekten bir okulun bünyesinde bu kadar güzel bir halı sahanın olmuş olması büyük bir imkan, bunun kıymetini değerini bilmemiz lazım. Buna uygun olarak hepimiz kendi malımız mülkümüz gibi korumamız lazım. Burada bizlerin görevi sizlere iyi imkanlar sunmak, iyi şartlarda spor yapmanızı sosyal faaliyetler yapmanızı sağlamak, neticede bu da bir imkandır. İnşallah hiçbir sakatlık sıkıntı olmadan centilmence öğrencilerimiz burada vakitlerini geçirecekler. Tabi ki eğitim öğretimde sporda lazım, kütüphane de lazım sosyal faaliyetlerde lazım, derslerinizle ilgilide dengeyi kuraraktan her şeyin bir yeri vardır. Bu dengeyi kuraraktan derslerinizdeki başarılarla emin adımlarla yürürsünüz. Hepinize çalışmalarınızda başarılar dilerim tesisimizde hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Kaymakam Kapankaya'nın konuşmasının ardından İlçe Müftüsü Ali Canbolat'ın duası eşliğinde halı sahanın açılışı gerçekleştirildi.

Beraberinde İlçe Emniyet Müdürü Zeki Akyol ve İlçe Müftüsü Ali Canbolat ile birlikte çim halı sahada top sektiren Kaymakam Kapankaya, penaltı atışı kullanmayı da ihmal etmedi.