İstifası istenen başkanlar hakkında AK Parti'den açıklama
Erdoğan: ''Bir gece ansızın vurabiliriz...''
Adalet Bakanı'ndan çarpıcı sözler !

“Nükleer Mi, Sinop’a Mı?”

Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi, "Nükleer mi, Sinop'a mı? Oldu Canım!" sergisini Ankaralılarla buluşturuyor.

“Nükleer Mi, Sinop’a Mı?”
A+ A-

Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi, "Nükleer mi, Sinop'a mı? Oldu Canım!" sergisini Ankaralılarla buluşturuyor. Sergi kapsamında sanatçı Ufuk Önderoğlu da halk müziği konseri verecek.

Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi (ÇSM), sanatçı Volkan Atılgan'ın "Nükleer mi? Sinop'a mı Oldu Canım!" isimli kişisel fotoğraf sergisine ve sahipliği yapıyor. Kendisi de Sinoplu olan sanatçı sergide nükleer santrallerin doğal ve kültürel miras açısından önemli bir yere sahip olan Sinop'tan neler götüreceğini vurguluyor. Yenilenebilir enerji kaynaklarının nükleere alternatif olması konusunda da duyarlılık oluşturmayı amaçlayan sergi, nükleer santral inşası ve sonuçlarına dair kamuoyu bilinci ve farkındalığı yaratmak, nükleer santrallerin yok edeceği güzellikleri o bölgeyi daha önce görmemiş kişilere gösterebilmek amacını taşıyor.

Tüm Türkiye'yi gezen sergi, 16-24 Nisan tarihleri arasında Ankaralılar'la buluşacak. Sergi kapsamında yer fişlerinin ÇSM'den alınabileceği Ufuk Önderoğlu halk müziği konseri ise, 17 Nisan saat 14.00'de ÇSM'de başlayacak.