Deniz Baykal'ın son sağlık durumu
Kasko sigortasında flaş gelişme
Monaco - Beşiktaş: 1-2

Nusaybin’de Görevli Asker Ve Polise Dörtyol’dan Destek

Mardin Nusabinde görev yapan asker ve polislere ulaştırılmak amacıyla Hatay'ın Dörtyol ilçesinde başlatılan destek kampanyasında toplanan şarj cihazı,...

Nusaybin’de Görevli Asker Ve Polise Dörtyol’dan Destek
A+ A-

Mardin Nusabinde görev yapan asker ve polislere ulaştırılmak amacıyla Hatay'ın Dörtyol ilçesinde başlatılan destek kampanyasında toplanan şarj cihazı, giyim ve gıda maddelerinin yanısıra öğrenciler tarafından yazılan mektup kolileri gönderildi.

Dörtyol Belediyesi tarafından organize edilen esnaf, STK'lar ve vatandaşlar tarafından desteklenen destek kampanyasında sosyal market aracılığıyla toplanan ürünler paketlenerek Nusaybin'e gönderildi.

Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, "Güneydoğu olmak üzere Mardin Nusaybin'de bölücü ve yıkıcı olaylara karşı mücadele yürüten Türk Silahlı Kuvvetlerimiz olmak üzere, Jandarma ve Emniyet Teşkilatımızın özel harekat mensuplarının yanlarında olduğumuzu bir kez daha göstermek ve destek olmak amacıyla her zaman ihtiyaç duyulabilecek olan 100 adet Power Bank denen şarj cihazı, 10 bin adet iç çamaşırı, 20 kadar vantilatör, ilçemizde sıkça tüketilen bin kilogram çörek, bin adet muhacir ekmeği, ev hanımlarımız tarafından yapılan yöresel gıda çeşidi ile öğrenciler tarafından yazılan yüzlerce mektup, okunan Yasin-i Şerif ve onlar için yapılan hatimleri gönderiyoruz" dedi.

Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, sosyal market yetkilileri ve zabıta personeli tarafından yüklenen araç, dualarla gönderildi.