Ağabeylerinin eve kilitlediği kız, sevgilisine kaçarken pencereden düştü
Erdoğan'dan 3 belediye başkanına: Sonucu ağır olur
Genel müdür yardımcısı otelde ölü bulundu !

Okuluna Dönen Emir’i Arkadaşları Kapıda Karşıladı

Sivas'ta okulun bahçesinde oyun oynadığı sırada şiddetli lodos nedeniyle üzerine çatı düşen 10 yaşındaki Emir Erbay, tedavisinin ardından döndüğü...

Okuluna Dönen Emir’i Arkadaşları Kapıda Karşıladı
A+ A-

Sivas'ta okulun bahçesinde oyun oynadığı sırada şiddetli lodos nedeniyle üzerine çatı düşen 10 yaşındaki Emir Erbay, tedavisinin ardından döndüğü okulunda arkadaşları tarafından kapıda "Hoş Geldin Emir" sloganlarıyla karşılandı.

24 Mart Yenişehir Anadolu Lisesi'nin çatısının şiddetli lodos nedeniyle uçması sonucu Yavuz Selim İlkokulu'nun bahçesinde arkadaşlarıyla oynadığı sırada 4'üncü sınıf öğrencisi Emir Erbay uçan çatının altında kalarak ağır yaralandı. Erbay, Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ndeki 15 günlük tedavisinin ardından taburcu edildi. Tedavisinin ardından okuluna dönen Emir'i arkadaşları ve öğretmenleri okulun bahçesinde "Hoş Geldin Emir" sloganlarıyla karşıladı. Daha sonra arkadaşlarıyla beraber sınıfına çıkan Emir burada "Geçmiş Olsun Emir" tezahüratlarıyla kendisi için hazırlanan pastayı üfledi.

Emir'in annesi Sultan Leyla Erbay, "23 saat yoğun bakımda kaldı. Allah'a şükür uyandı. Her şey yolunda çok iyi durumda şuan 3-4 gün hastanede kaldık. Şimdi okuluna başladı. Çok iyi morali yerinde yanımızda olan, bize duan eden herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

Emir'in sınıf öğretmeni Hidayet Budak ise 24 Mart'tan beri Emir'in okula gelmediğini belirterek Emir'in okula başlaması nedeniyle kutlama yapmak istediklerini söyledi.

Çatının altında kalarak ölümden dönen Emir ise kazayı geçirdikten sonra hastanede yattığını ifade ederek okula döndüğünü bunun içinde mutlu olduğunu belirtti.