Galatasaray - Fenerbahçe: 0-0
İstifası istenen başkanlar hakkında AK Parti'den açıklama
Erdoğan: ''Bir gece ansızın vurabiliriz...''

Osmaneli Emniyeti’nden 1308 Osmaneli Belediyespor’a Moral

Osmaneli İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli, 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında 1380 Osmaneli Belediyespor futbol takımının son antrenmanına...

Osmaneli Emniyeti’nden 1308 Osmaneli Belediyespor’a Moral
A+ A-

Osmaneli İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli, 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında 1380 Osmaneli Belediyespor futbol takımının son antrenmanına giderek, futbolculara baklava ikram etti.

Osmaneli İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Tezcan Alaç ve personelleri, 1380 Osmaneli Belediyespor futbol takımını ziyaret etti. Antrenman sonrası açıklama yapan İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Tezcan Alaç, yöneticisi, futbolcusu, taraftarı ve Osmaneli olarak bir bütün olduklarını belirterek, "Taraftar, futbolcu ve yönetim bir takım olmak için bu üçayak çok önemli. Amacımız birlik beraberlik içinde dostluk kardeşlik içinde spor yapmak. Tüm takımlara ve sporcularımıza başarılar diliyor hak edenin çok çalışanın kazanmasını temenni ediyorum" dedi.

1308 Osmaneli Belediyespor Antrenörü Sedat Memiş ise, ilçe emniyet müdürünün ve personelinin sahaya gelip antrenmanı izlemelerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Memiş, "İkramımızı ben takım arkadaşlarım adına kabul ediyorum, hepinize teşekkür ediyorum ve sizleri her zaman yanımızda görmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Emniyet Müdürü Alaç ve personelleri, futbolculara baklava ikram ederken, yöneticiler ve futbolcular tek bir bütün olarak birbirlerine şampiyonluk sözü verdiler.