Paylaşımlarını görünce cinnet getirdi !

Sakarya'da eşinin eski kocasını öldüren zanlının ifadesi ortaya çıktı.

Paylaşımlarını görünce cinnet getirdi !
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Sakarya’nın Hendek ilçesinde eşinin eski kocasını öldüren zanlı ifadesinde, sosyal medyadan eski eşi hakkında hakarete varan paylaşımları yüzünden cinayeti işlediğini söyleyerek kendini savunduğu ortaya çıktı.
 
Olay, Sakarya’nın Hendek ilçesi Akpınar Mahallesi Çağlayan Caddesi üzerinde 9 Şubat tarihinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre E.M., arkadaşı Ş.Ç. ile birlikte çocuklarını teslim etmek için ayrı olduğu eşine gitti. Çocukların teslimi sırasında E.M., eski eşinin yeni kocası F.S. ile tartışma yaşadı. Tartışma sonrasında F.S. tabanca ile eşinin eski kocası E.M.’ı öldürerek Ş.Ç.’yi de yaraladı. Yaşanan olay sonrası gözaltına alınan F.S. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İFADESİ ORTAYA ÇIKTI: CİNNET GEÇİRDİM VE VURDUM

Eşinin eski kocasını öldüren zanlı F.S.’nin emniyetteki ifadesi ortaya çıktı. F.S. ifadesinde, “E.M., eşim hakkında sosyal medya üzerinden hakarete varan yorumlar yaptı. Olay günü de tartıştık. Tartışma büyüyünce cinnet geçirdim ve vurdum” dediği belirtildi. Mahkemeye sevk edilen cinayet zanlısı burada da verdiği ifade de hakaret ve cinnet üzerine söylediği savunmasını tekrarladığı öğrenildi.

İHA

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News