Pınar Karşıyaka, Torku Konyaspor'u Yenerek Play-off'u Garantileme Derdinde

PINAR Karşıyaka Antrenörü Ufuk Sarıca, cumartesi günü seyircisiz oynanacak maçta Torku Konyaspor'u yenerek Play-Off'u garantileme yolunda bir adım daha...

Pınar Karşıyaka, Torku Konyaspor'u Yenerek Play-off'u Garantileme Derdinde
A+ A-

PINAR Karşıyaka Antrenörü Ufuk Sarıca, cumartesi günü seyircisiz oynanacak maçta Torku Konyaspor'u yenerek Play-Off'u garantileme yolunda bir adım daha atmak istediklerini söyledi.

Sarıca, rakip takımın düşme hattında olduğunu hatırlatırken "Rakibimizin kümede kalma çabasına karşılık biz de Play-Off'u garantilemek ve daha üst sıralarda ligi bitirmek için kalan maçları kazanmak amacındayız" diye konuştu. Sezon başından bu yana sakatlıklar nedeniyle tam takım olamadıklarını belirten Sarıca, şöyle devam etti:

"Wright'ın durum belli değil, oynama ihtimali var. Abercrombie'nin sakatlığı var ancak oynayabileceğini düşünüyorum. Rakiplerimiz 6 yabancıyla sahaya cıkarken biz 2 aydır 4, bazen 3 yabancıyla oynuyoruz. Bu şartlara rağmen sahada en iyi mücadeleyi yapmaya çalışıyoruz. Konyaspor önünde seyircisiz oynayacağımızı düşünürsek zor bir karşılaşma bizi bekliyor."