Vahşet ! 6 aylık hamile eşini...
Beşiktaş - Başakşehir: 1-1
Melih Gökçek istifa edeceği tarihi açıkladı !

Polis Teşkilatının 171. Yıl Dönümü

Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 171. yıl dönümü ve Polis Bayramı Batman'da düzenlenen törenle kutlandı.

Polis Teşkilatının 171. Yıl Dönümü
A+ A-

Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 171. yıl dönümü ve Polis Bayramı Batman'da düzenlenen törenle kutlandı. Batman valilik bahçesinde düzenlenen tören İl Emniyet Müdürü Necati Denizci tarafından Atatürk anıtına çelenk konulmasıyla başladı.

Türk Polis Teşkilatı'nın 171. kuruluş yıl dönümü kutlama etkinlikleri çerçevesinde Batman valiliği bahçesinde tören düzenlendi. Törene İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, emniyet müdür yardımcıları ve çok sayıda polis katıldı. Bir dakikalık saygı duruşu ve akabinde okunan İstiklal Marşı'nın ardından İl Emniyet Müdürü Necati Denizci tarafından Atatürk anıtına çelenk konuldu.

"DEVLETİMİZ TERÖR BELASININ ÜSTÜNDEN GELECEK"

Törende konuşan İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, devletin terör belasının üstesinden geleceğini söyledi. Denizci, "Evet buruk bir bayram diyebiliriz daha güzel şartlar altında kutlamak isterdik. Tabi terör ülkenin genel bir sorunu sadece Güneydoğu sorunu değil. Ama devletimiz bu terör belasının üstünden inşallah gelecek. Tabi bunlar yaşanacak ve yaşanılması gereken şeyler, acılar çektik şehitler verdik, bununla beraber gazilerimiz oldu. Ama bütün bunlar bitecektir" dedi.