Abdullah Gül'ü ve Ahmet Davutoğlu'nu anons ettiği için kovuldu!

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sema Silkin Ün, 15 Temmuz sonrasında kürsüde Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu coşkulu anons edildiği için bir sunucunun kovulduğunu iddia etti.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

15 Temmuz gecesi Emine Erdoğan’ın Özel Kalem Müdürü olarak görev yapan Sema Silkin Ün, “Bütün küskünlüklerin, dargınlıkların, ötekileştirmelerin, geçmişe yönelik hesaplaşmaların son bulacağı yeni bir hikaye bekliyorduk” sözleriyle 15 Temmuz sonrası yaşananlardan dolayı yaşadığı hayal kırıklığını dile getirdi.

İşte “15 Temmuz Ruhuyla Geleceğe” adlı belgeselde Sema Silkin Ün’ün anlattıkları…

“O gece sunabildiğim bir mütevazı katkı varsa Cumhurbaşkanına ulaşamayanlara kendisinin iyi olduğu yönünde telkinde bulunmak ve insanların moralini yerinde tutabilmekti.

Selim Temurci’nin çağrısına insanların ne cevap vereceğini bilemeyeceği bir andı. Birçok telefon almıştım. Hiç kimseden onay almadan, herhangi bir otoriteye başvurmadan İstanbul İl Başkanı Selim Temurci’ye kulak vermeleri ve sokağa çıkmaları telkininde bulunmuştum.

Neden olduğu travmaları bir kenara bırakırsak, bütün küskünlüklerin, dargınlıkların, ötekileştirmelerin, geçmişe yönelik hesaplaşmaların son bulacağı yeni bir hikaye bekliyorduk.”

 

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News