AK Partili başkandan dikkat çeken paylaşım

AK Parti Nevşehir Belediye başkanı Rasim Arı’nın AK Parti ’den istifa ettiği iddia edildi. Arı’nın Twitter hesabından veda gibi algılanan klibinde Gazapizm’in “Unutulacak dünler yaşanılacak günler var” şarkısının yer alması dikkat çekti.

AK Partili başkandan dikkat çeken paylaşım
A+ A-

Nevşehir AK Parti teşkilatı ve önceki dönem ki AK Parti belediye başkanı ile sorunlar yaşayan ve birbirlerini yolsuzluk üzerinden hedefe koyan tarafların kavgası gündem olmuştu.

İddialara göre AK Parti, Belediye Başkanı Rasim Arı’nın parti çizgisine uymadığı gerekçesiyle “Sağlık sorunları” gerekçe gösterilerek istifa etmesi istendi.

Bu tutum karşısından Belediye Başkanlığından değil partisinden istifa eden Rasim Arı’nın şimdilik Bağımsız olarak başkanlığa devam edeceği ileri sürüldü.

Rasim Arı’nın ilerleyen zamanda istifasını açıklaması beklenirken sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım da dikkat çekti.

AK Parti bayrak, simge ve logosunun olmadığı bir video paylaşan Başkan Arı, “Ben bu şehre, bu şehrin herbir ferdine Gurban olurum...” diye yazdı. Videoda “Ben bu şehir için kendimi feda etmeye hazırım” diyen Arı’nın kullandığı şarkı da dikkat çekti. Ünlü RAP’çi Gazapizm’in “Unutulacak Dünler” şarkısını videoya ekleyen Arı, “şarkıyla mesaj verdi” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Söz konusu şarkıda, “Unutulacak dünler, yaşanılacak günler var. Öyle günler var, inan” sözleri yer alıyor.