AK Partili grup, polis memuruna saldırdı! Aralarında milletvekili de var

Güncelleme:

Ankara'nın Çankaya ilçesinde bir okulda görev yapan polis memuru, AK Partili bir grubun saldırısına uğradı. Grubun içerisinde AK Partili milletvekili Murat Alparslan da bulunurken, İYİ Partili Lütfü Türkkan ''Eğer Ak Partili isen polisi darp edebilirsin, hakaret edebilirsin. Soylu döneminde bunlar alışılagelmiş manzaralar'' diyerek tepki gösterdi.

Türkiye, Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci turu için sandık başına giderken, Ankara'da skandal görüntüler kaydedildi.

Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunan Ali Hasan Coşkun Meslek Lisesi’nde görev yapan bir polis AK Partili grubun saldırısına uğradı.

AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan'ın da aralarında bulunduğu grubun, polis memuruna yönelik saldırı ve hakaret anına ilişkin görüntüler, İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan tarafından paylaşıldı.

"SOYLU DÖNEMİNDE BUNLAR ALIŞILAGELMİŞ MANZARALAR"
Türkkan, paylaştığı saldırı anına ilişkin görüntülerle ilgili şu değerlendirmede bulundu:

"Bu görüntüler bugün Ankara/Çankaya Ali Hasan Coşkun Meslek Lisesi’nden. Eğer Ak Partili isen polisi darp edebilirsin, hakaret edebilirsin. Soylu döneminde bunlar alışılagelmiş manzaralar. Bir çok idealist polis müdürü, S. Soylu’nun mesleklerine yaptığı tahribat ve saygınlıklarının kalmadığı gerekçesi ile emeklilik dilekçelerini verecek."

AK Partili grup, polis memuruna saldırdı! Aralarında milletvekili de var - Resim : 1