AK Partili isimler FETÖ'den birbirine girdi

AK Partili iki isim Mehmet Metiner ve Mustafa Elitaş, 'Pensilvanya' üzerinden birbirine girdi. İki isim de, birbirine yönelik hayli sert ifadeler kullandı

AK Partili isimler FETÖ'den birbirine girdi
A+ A-

AK Parti’de 26. Dönem Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ve AK Parti eski Milletvekili Mehmet Metiner arasında 'Pensilvanya' üzerinden sert bir tartışması yaşandı.

TV Kayseri’de önceki gün bir programa katılan Mustafa Elitaş, programda Mehmet Metiner’i hedef alarak, “Kayseri’yi Pensilvanya gibi gösteren Mehmet Metiner haddini aşmıştır. İki tane bozuntu adam var onlardan bilgi alıyor. Her devirde fitne sokmaya çalışan iftira eden adamlarla sen düşüp kalkamazsın. Kayseri’ye çamur atmak senin haddine değil” ifadelerini kullandı.

Bu sözlere sosyal medya hesabından tepki gösteren Elitaş ise, “Asıl sen haddini aşıyorsun Elitaş efendi! Sen Pensilvanya metaforu üzerinden yaptığım analizi ya anlayacak kapasitede değilsin ya da başka kuyruk acın var senin! Kiminle düşüp kalktığına asıl sen dikkat et! Halktaki karşılığın belli! Her tarafından fitne fücur akıyor!” diyerek karşılık verdi.