AK Partililerin seks kasetleri yolda mı ?

Akit gazetesinin yazarı Hasan Karakaya'ya AK Partililer için seks kasetleri servis edilecek.

AK Partililerin seks kasetleri yolda mı ?
A+ A-

Yeni Akit gazetesi yazarı Hasan Karakaya'ya göre, son haftalarda ortaya çıkan ses kasetleri hükümeti yıpratmaya yetmiyor. Karakaya yakın seks kasetlerinin çıkacağını iddia etti.

Karakaya'yı bu iddiaya iten ise cemaatin dergisi "Yeni Ümit"in düzenlediği bir konferans. İstanbul Kongre Merkezi’ndeki konferansın adı, “Ailenin Korunması ve Mut’a Fitnesi!”ydi.

Karakaya konuyu şöyle yazmış:

"..Cemaat’in “Yeni Ümit” dergisi de, “ortada fol yok, yumurta yok”ken bir “konferans” düzenlemiş. İlâhiyatçılar ve akademisyenler; “Mut’a nikâhının sosyolojik ve psikolojik tehlikeleri” üzerinde durup, “Türkiye’de gizlice yaygınlaşmaya başlayan Mut’a nikâhı”nın yani “geçici” evliliğin “aile hayatına karşı tehdit” olduğunu; “Bunun flörtten ve zinadan farkı olmadığını” söylemişler. Çok doğru söylemişler... Ama, niye şimdi?..  Bana öyle geliyor ki; Bir “hazırlık” içindeler!.. Bu haberler, bana bir “işaret fişeği” gibi geldi!.. Baktılar ki, “ses kasetleri” işe yaramıyor, baktılar ki, “AK Parti ve Erdoğan’ı yıpratamıyorlar” o halde “başka bir yol” bulmak lâzım!.. Madem “ses kasetleri” işe yaramıyor, o halde “seks kasetleri” yayınlayalım!.. Galiba, “Mut’a nikâhı”nı gündeme getirmelerinin sebebi bu!.. Bugünlerde bir “seks kaseti furyası” başlatabilirler!.. O kasetler; Numan Kurtulmuş ve Rasim Ozan Kütahyalı örneklerinde gördüğümüz gibi, “acemice bir montaj” ürünü de olabilir, “gerçek” de olabilir!.. Çünkü, ellerinde “AK Parti’yi yıpratacak” ciddi bir malzemelerinin kalmadığını düşünüyorum. Öyle ya; “Ses kasetleri” tutmadı!.. O halde; “Seks kasetleri” verelim!.. Bu, bir ihtimal değil... Özellikle “Abi”ler; son günlerde sıklaştırdıkları toplantılarda şöyle diyorlarmış: “Bazı bakan ve milletvekillerinin Mut’a nikâhı ile gizli ilişkisi var, elimizde kasetleri var, yakında yayınlayacağız!” Doğru olabilir mi?.. Olabilir!.. Çünkü bunlar; “Ses”leri kaydetmişler, “kaset”leri çekmişler ve “zamanı gelince yayınlamak” üzere “bir kenara koymuşlar!” Dolayısıyla, önümüzdeki günlerde, bir “seks kasedi furyası”nın başlaması beklenebilir... Tabii, bunların ne kadarı “montaj”dır, ne kadarı “gerçek”tir, belli değil!.. Uzun lâfın kısası; ortada fol yok, yumurta yokken İran orijinli “Mut’a Nikâhı” haberlerinin gündeme gelmesi, boşuna değil... Bu haberler, bir “hazırlığın alâmeti” gibi geldi bana!.. Ama, şunu sormak gerek, Tamam, “Mut’a nikâhının İslâm’da yeri yok”tur da, “evlere kamera yerleştirip zina ilişkisini kasete alma”nın İslâm’da yeri var mıdır?.. Buyursunlar, cevap versinler!.. Hâlâ “İslâm” diyorlarsa!..

Yeni Akit