Ankara'yı sarsacak Koray Aydın iddiası

Ankara'yı sarsacak Koray Aydın iddiası

Ülke TV'de yayınlanan bir programa katılan Turgay Güler, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'ın her an istifa edebileceğini iddia etti.

Ülke TV'de yayınlanan Sıra Dışı programında Turgay Güler, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'ın her an istifa edebileceği kulisini paylaştı.

Güler'in iddiasını sosyal medya hesabı üzerinden İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'a soran kullanıcılar Aydın tarafından engellendi.

Kullanıcıların engellendiğini gören Güler, o kullanıcıya "Yanlış anlamış! Seni değil ittifakı engellemeliydi" diye yanıt verdi.

KORAY AYDIN'DAN AÇIKLAMA GELDİ

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, dün akşam bir TV programında ortaya atılan istifa iddialarını yanıtladı.

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Aydın, “Basın ahlakı nedir bilmeyen ve kalemini iktidara kiralayan bir sözde gazetecinin şahsım hakkında ortaya attığı “istifa” iddiası tamamen asılsızdır, yalandır ve iftiradır.

Anlaşılan o ki; başlattığımız İYİ'lik mücadelecisinin Türk Milleti nezdinde teveccüh bulmuş olması ve yaklaşan yerel seçimlerde bu teveccühün zirve yapacağının anlaşılması, bu zavallı trolleri rahatsız etmiş görünüyor. Ama hiç kusura bakmasınlar! Haksızlığı, yalanı, iftirayı ilke edinmiş olanları rahatsız etmeye devam edeceğiz!

Herkes bilsin ki; İYİ'lik mücadelesinin bir parçası olmaya devam edeceğim.Görevimin başındayım, çalışma arkadaşlarımızla birlikte yerel seçimlere kilitlenmiş durumdayım” ifadelerini kullandı.

Seçiniz...