Bakan Soylu'dan çok sert ''yolsuzluk'' açıklaması !
Deniz Baykal'ın durumuyla ilgili yeni açıklama !
Aydın'daki vahşette şok gerçek ortaya çıktı

Arınç: ''Hepsinin hesabını soracağım''

Basında kayınbiraderinin gözaltına alındığı yazılan Bülent Arınç bir açıklamayla "Korkmuyorum, hepsinin hesabını soracağım" dedi.

Arınç: ''Hepsinin hesabını soracağım''
A+ A-

TBMM eski Başkanı Bülent Arınç, "Ankara'da, İstanbul'da ve özellikle Bursa'da 3-5 kişinin koordineli olarak yaptıkları bu ahlaksızlıklardan, düşmanlıklardan ve kurdukları tuzaklardan haberim yok sanılmasın. Hepsini biliyor ve her satırını not ediyorum. Hepsinin hesabını soracağım" dedi.

TBMM Eski Başkanı Bülent Arınç, gözaltına alınan yakınıyla ilgili Twitter hesabından açıklama yaptı. Arınç, gözaltına alınan Ziya Tay'ın kayınbiraderi olmadığını, eşinin amcasının oğlu olduğunu belirterek "İyi bir insan, iyi bir aile reisi, milliyetçi, vatansever ve çok güçlü bir bürokrattır. Bulunduğu göreve paraşütle gelmemiştir. Adalete Güveniyorum ve en yakın sürede serbest bırakılacağına inanıyorum" dedi.

Arınç, çıkan haberler üzerinden şahsının hedef alındığını söyleyerek duruma tepki gösterdi. "Kalemi ve kelamı kin ve nefret kusanlara sesleniyorum" diyen Arınç şu ifadeleri kullandı:

Sizlerden ve şahsımla ilgili niyetlerinizden asla korkmuyorum...! Ankara'da, İstanbul'da ve özellikle bursada 3-5 kişinin koordineli olarak yaptıkları bu ahlaksızlıklardan, düşmanlıklardan ve kurdukları tuzaklardan haberim yok sanılmasın.  Hepsini biliyor ve her satırını not ediyorum. Hepsinin hesabını soracağım.

İŞTE ARINÇ'IN O AÇIKLAMASI:

bulent-arinc-feto-aciklama.jpg