Hoffenheim - Başakşehir: 3-1
Uzmanlar yine ezber bozdu ! Yaşlılara yer verilmeli mi ?
Erdoğan'dan AB ve ABD hakkında sert sözler

Bayraktar Kılıçdaroğlu'na biletle yanıt verdi

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun eski bakanlar hakkındaki ABD iddiası üzerine Erdoğan Bayraktar'dan yanıt geldi.

Bayraktar Kılıçdaroğlu'na biletle yanıt verdi
A+ A-

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, ABD’de tutuklu Reza Zarrab’a ilişkin, “Egemen Bağış ve diğer eski bakanlar Amerika’ya seyahat yapsınlar bakalım ne oluyor” açıklamasının ardından eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, yakın zamanda ABD’ye yaptığı seyahatin biletlerini paylaştı.

Kılıçdaroğlu, Zarrab ile ilgili “Zarrab Amerika’ya gitti, tak diye gözaltına alındı. Bence o adı yolsuzluğa bulaşmış olan, şimdi milletvekili olmayan eski bakanlar bir Amerika seyahati yapsınlar bakalım ne oluyor yapabilirler mi? Yoksa onların başına da Reza Zarrab’ın başına gelen olay gelir mi? Gelir tabii. Egemen Bağış bir gitsin. Hatta yolparalarını ben ödemeye hazırım giderlerse” demişti.

1-20160628075434.jpg

GİDİŞ

CHP’DEN KAMPANYA

Bu sözler üzerine CHP teşkilatında, “Bağış ve diğer eski bakanlar için ABD bileti kampanyaları düzenleyelim” esprileri yapılmaya başlandı.

2-20160628075434.jpg

DÖNÜŞ

Konuyla ilgili haberlerin ardından Bayraktar, ABD’ye yaptığı seyahate ilişkin uçakbiletlerini paylaştı. Biletlere göre Bayraktar, 31 Mayıs 2016 günü ABD’ye giderek, 15 Haziran 2016’da da geri dönmüş.