Beşiktaş'ta ''Vakıflara değil öğrenciye hizmet'' pankartları

YSK'nın İstanbul kararı ile mazbatası alınan Ekrem İmamoğlu vaatleri bir bir hayata geçiyor. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat icraatleri duyurmak için pankartlar astırdı.

Beşiktaş'ta ''Vakıflara değil öğrenciye hizmet'' pankartları
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

YSK'nın İstanbul kararı ile mazbatası alınan Ekrem İmamoğlu vaatleri bir bir hayata geçiyor. Ekrem İmamoğlu görevi devralırken "Adama, kişiye, kişilere, gruplara, cemaatlere ,vakıflara, derneklere hizmet işi bitti" demiş ve halk yararına projeleri İBB Meclisi'ne getirmişti. 

Telaşa düşen AKP, icraatlerin hayata geçmesini engellerken YSK kararı sonrasında Ekrem imamoğlu'nun vaatlerini hayata geçirmek zorunda kaldı. 

Seçim öncesinde İmamoğlu'nun vaatlerinin imkansız olduğunu savunan AKP adayı Binali Yıldırım da icraatlere sahip çıkmaya çalışıyor.

CHP ise Ekrem İmamoğlu'nun kısa başkanlık döneminde yaptığı icraatleri anlatıyor.

CHP'li Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Ekrem İmamoğlu'nun vaatlerinin hayata geçmesini Beşiktaş'ın dört bir yanına astırdığı pankartla duyurdu.

Akpolat Twitter hesabından "Beşiktaş bir öğrenci semti. Ekrem abileri öğrencileri düşünür!  #HerŞeyÇokGüzelOlacak" tweetini paylaştı.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News