Bu sözler kavgada söylenmez !

Bu sözler kavgada söylenmez !

CHP’li Erdoğdu’dan AK Partili Şamil Tayyar’a inanılmaz kapak: "Ulenn ahlaksız…PKK’nın yatağındaydınız…Viziten oyla ödeniyordu"

CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu ile AKP Milletvekili Şamil Tayyar sosyal medyada birbirine girdi. Taraf'taki habere göre CHP’li Erdoğdu, AKP’li Tayyar’a “Ulennn ahlaksız daha düne kadar Oslo’da PKK’nın yatağında fingirdiyordunuz. Viziteniz oyla ödeniyordu… Bize mi havanız?” diye çıkıştı.

AKP’Lİ TAYYAR: PKK’NIN ADINI BİLE ANMIYORSUN

CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu, PKK’nın Diyarbakır’daki çorbada bulunan polislere ateş açması sonucu bir işçinin öldürülmesini kınayarak Twitter’de “Diyarbakır’da çorbacı taramak kalleşliktir… Saray’ın taşeronusunuz… Amacınız iç savaş çıkarmak… Başaramayacaksınız” mesajını paylaştı.

CHP’li Erdoğdu’nun bu mesajı üzerine AKP Milletvekili Şamil Tayyar “PKK masum çorbacıyı katlediyor, saray diyorsun, PKK’nın adını bile anmıyorsun. Ahlaksız vekil bozuntusu” diye yazdı.

AKP’li Tayyar’ın CHP’li Erdoğdu’ya yanıtı Star ve Yeni Akit gazetelerinin haber sitelerinde haber yapıldı.

CHP’Lİ ERDOĞDU: OSLO’DA PKK’NIN YATAĞINDA FİNGİRDİYORDUNUZ

CHP’li Erdoğdu ise AKP’li Tayyar’a yanıt vererek şu mesajları paylaştı:

“Şamil Tayyare bana tokat gibi cevap vermiş… Beni perişan etmiş… Sonra da agaları görsün diye haber yaptırıp RT etmiş… Agaları Ahmet Davutoğlu ve Erdoğan bu çomar Şamil Tayyar listeye girmek için bize iyi havlıyor bunu listeye koyun… Ulennn ahlaksız daha düne kadar Oslo’da PKK’nın yatağında fingirdiyordunuz… Viziteniz oyla ödeniyordu… Bize mi havanız? Değerli sosyal alem… Bu ahlaksıza cevap vermesem meydanı boş zannedecekti… Bu benim tarzım değil ama mecbur kaldım…”