Çin malı zayıflama hapı öldürdü
Kadın çalışanları ilgilendiren karar ! Resmi Gazete'te yayımlandı
3 terör saldırısından da kurtuldu

Chp Myk Toplantısı

Türkiye'nin gündeminin değerlendirildiği toplantıda, Genel Başkan Yardımcısı Aksünger, vatandaşların kimlik bilgilerinin sızdırılmasıyla ilgili sunum yaptı

A+ A-

ANKARA (AA) - CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında haftalık olağan toplantısını yaptı.

CHP Genel Merkezinde yaklaşık 2 saat süren toplantıda, Türkiye'nin gündeminin değerlendirildiği öğrenildi.

Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger'in "vatandaşların kimlik bilgilerinin sızdırılmasına" ilişkin bir sunum yaptığı toplantıda, "bilgilerin iddia edildiği gibi CHP'den sızdırılmadığı" konuşuldu.

Türkiye'nin dış politikasının ele alındığı toplantıda, CHP heyetlerinin Mısır, İsrail ve Filistin'e yaptığı ziyaretlere ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda gelecek ay planlanan toplantılar da ele alındı. Buna göre, Kılıçdaroğlu'nun, 7 Mayıs'ta belediye başkanlarını Ankara'da toplaması planlanıyor.

Van'da 14 Mayıs'ta il başkanlarıyla bir araya gelmesi düşünülen Kılıçdaroğlu'nun, 20-22 Mayıs'ta ise Antalya'da bir kamp düzenleyerek milletvekillerini toplaması bekleniyor.

Kılıçdaroğlu'nun ayrıca mayıs ayında bir de Almanya gezisinin olacağı ifade ediliyor.