Genel müdür yardımcısı otelde ölü bulundu !
Bakan Soylu'dan çok sert ''yolsuzluk'' açıklaması !
Deniz Baykal'ın durumuyla ilgili yeni açıklama !

Chp’li Böke’ye Kadın İlgisi

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, "Türkiye ekonomisi ve dünyadaki gelişmeler" konulu söyleşi için geldiği Arsuz'da kadınların...

Chp’li Böke’ye Kadın İlgisi
A+ A-

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, "Türkiye ekonomisi ve dünyadaki gelişmeler" konulu söyleşi için geldiği Arsuz'da kadınların ilgi odağı oldu.

Arsuz Belediyesi'nin düzenlediği 2'nci Bahar Şenlikleri kapsamında "Türkiye ekonomisi ve dünyadaki gelişmeler" konulu panelin konuşmacısı olarak Arsuz'a gelen Selin Sayek Böke, söyleşi için Gümüş Otel'de davetliler ve partililer ile buluştu. Arsuz Bahar Şenlikleri'nin kalıcı olmasını istediklerini belirten CHP'li Böke, "Bizim Türkiye'ye bu baharı getirecek ve başı bayram sonu bayram olan şenliklerle değil, 365 günün her gününde Türkiye'ye aydınlık ve pırıl pırıl günler yaşatacak yeni bir siyaset inşa etmemiz gerekiyor. Baharı yeniden Türkiye'ye getireceksek, o pırıl pırıl sabahlara uyanabileceksek, farklılıklarıyla birlikte yaşayan Arsuz'u Türkiye'ye taşıyacaksak bu ancak gerçek sorunu doğru tespit etmekten geçiyor" diye konuştu. Toplantı öncesi ve sonrasında Böke ile fotoğraf çektirmek isteyen kadınlar zaman zaman izdiham yarattı.

FOTOĞRAF