CHP'li Özkoç ''yayınlayacağım” demişti; Erdoğan’ın o görüntülerini izletti

Güncelleme:

CHP'li Engin Özkoç, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan için "o videoları çıkartacağım, bizzat kendi ağzından söylediği o videoları yayınlayacağım.” demişti. Özkoç bugün yaptığı basın toplantısında bahsettiği videoları yayınladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Engin Özkoç, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın terörle mücadele konusunda CHP’yi suçlamasına “Bir insanın yüzü hiç mi kızarmaz? Terör örgütü Abdullah Öcalan’ı muhatap alan Türkiye’deki tek Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bir dahaki haftalarda o videoları çıkartacağım, bizzat kendi ağzından söylediği o videoları yayınlayacağım.” demişti. Ökoç bugün yaptığı basın toplantısında bahsettiği videoları yayınladı.

CHP’li Özkoç şunları kaydetti:

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan Gara operasyonuyla ilgili kendisini haklı çıkartacağını düşündüğü görüntüler yayınladı. bir karşılığı olmadı gerçek görüntüleri ben yayınlayacağım dedim. dedi

Diyarbakır BOP’da yıldız olmalı. Türkiye’nin Ortadoğu’daki görevi BOP’un eş başkanlığıdır. BOP dediği Büyük Ortağu Projesi. Büyük Ortadoğu Projesi dediği Arap Baharı,  Arap Baharı dediği Müslüman kardeşlerimizi Amerikan Emperyalizmi tarafından 3 milyon 750 bin kişinin öldürülmesi

Kadınlara tecavüz edilmesi insanları çırılçıplak soyup fotoğraflarının tüm dünyaya dağıtılması. Bunun eş başkanı kim diyor Recep Tayyip Erdoğan. Benim diyor.
 
 

ANKA