Öğretmen evine giderken infaz edildi !
Avusturya'ya misilleme ! Böyle arandılar
3 belediye başkanı hakkında bomba iddia !

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ve Kral Selman Beştepe'de Görüştü

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan ile Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz Al Suud arasında gerçekleştirilen görüşmede son dönemde her alanda güçlenen...

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ve Kral Selman Beştepe'de Görüştü
A+ A-

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan ile Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz Al Suud arasında gerçekleştirilen görüşmede son dönemde her alanda güçlenen ikili ilişkileri daha da perçinlediği belirtildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz Al Suud, Beştepe'de biraraya geldi. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Suud Kralı Selman'ın Türkiye'ye yaptığı resmi ziyaret vesilesiyle gerçekleşen görüşmede, ikili ilişkilerin yanı sıra başta Suriye meselesi olmak üzere bölgedeki son gelişmeler de ele alındı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Kral Selman'ın, bölgesel gelişmelerle ilgili mevcut istişare ve işbirliğini güçlendirerek sürdürme hususunda mutabık kaldıkları görüşmede, İslam İşbirliği Teşkilatı'nın (İİT) İstanbul'da yapılacak olan 13'üncü İslam Zirvesi gündemine ilişkin görüş teatisine de bulundukları kaydedildi. Türkiye ile Suudi Arabistan arasındaki ekonomik ilişkilerin daha da güçlendirilmesi, karşılıklı yatırımların artırılmasının da görüşülen önemli konulardan olduğu öğrenildi. Görüşmede, terörle mücadele ve güvenlik konularının da ele alındığı ifade edildi.