CHP'li isimden ''Kadir Topbaş istifa etti'' iddiası !
Atatürk Havalimanı'nda uçak düştü
Olay yaratacak Meral Akşener anketi !

Egemen Bağış'tan ortalığı karıştıracak iddialar !

Eski Bakan Egemen Bağış dinleme skandalının ardından kendisinin yalnız bırakıldığını açıkladı. Bağış partisi içinden gerekli desteği görmediğini söylerken çarpıcı bir iddia ortaya attı.

Egemen Bağış'tan ortalığı karıştıracak iddialar !
A+ A-

AB eski Bakanı Egemen Bağış yaklaşık 1 ay önce katıldığı televizyon programında kabinede bakan olarak görev yaptığı dönemde, diğer bakanlardan bazılarının FETÖ ile farklı bir diyalog ve ilişki içinde olduğunu ve bu bağları koparamadıklarını ileri sürdü.

“KOPAMADILAR”

AB eski Bakanı Egemen Bağış yaklaşık 1 ay önce KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara'nın programına konuk oldu. Bağış programda FETÖ ile mücadelede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yalnız bırakıldığını ileri sürerek, kabinede bakan olarak görev yaptığı dönemde, diğer bakanlardan bazılarının FETÖ ile farklı bir diyalog ve ilişki içinde olduğunu ve bu bağları koparamadıklarını ifade etti.

"BURADAN İLK DEFA AÇIKLIYORUM"

Bağış, "Mücadeleyi Sayın Cumhurbaşkanımız verdi. Maalesef o dönem bizimle aynı kabinede bakanlık yapmış arkadaşlarımızın çoğu bu paralel ihanet çetesi ile farklı bir diyalog ve ilişki içerisindeydiler. Cumhurbaşkanımızı bu konuda yalnız bıraktılar, bizi de yalnız bıraktılar. Benimle ilgili, inançlarımla ilgili iddia ortaya atıldı, burada ilk defa açıklıyorum, partimde Tayyip Erdoğan dışında bu işin aslı ne diye sormadılar. Ne benim o dönemki genel başkanım, ne genel başkan yardımcılarım, ne diğer bakan arkadaşlarım, bu iş doğru mu değil mi Egemen Bey diye bana sormadılar. Ben kendimi ifade etmeye çalıştım, bir tek Tayyip Erdoğan bana inandı ve sağolsun çıkıp açıklama yaptı. Ben arkadaşımı başkalarının montaj kayıtlarından tanıyacak değilim, yıllardır yanımda olan birini tanıyorum diye. Bana da sordu, işin aslını, perde arkasını her şeyini anlattım. O dönem parti yönetimi içinde birileri bize vurmak istedi" diye konuşmuştu.

ODA TV