Ekrem İmamoğlu'ndan Binali Yıldırım'a çağrı

Katıldığı bir televizyon programında CHP'nin İBB Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Binali Yıldırım'a canlı yayın programı çağrısında bulundu. "Bu ülkede iki insan konuşabiliyorun ispatı için ben hazırım" dedi.

Ekrem İmamoğlu'ndan Binali Yıldırım'a çağrı
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Uğur Dündar'ın sunduğu, Sözcü TV ekranlarında ilk kez yayınlanan Halk Arenası programının konuğu İstanbul'un seçilmiş Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu oldu.

Uğur Dündar'ın "Sayın Binali Yıldırım'a çağrıda bulunayım. Bizim Halk Arena'mıza konuk olursa mutluluk duyarız" sözleri üzerine Ekrem İmamoğlu şunları söyledi:

 "Ben bu çağrıyı 31 Mart öncesi yaptım. 31 Mart sonrasında 6 Mayıs'ta bu süreç yaşandıktan sonra en az 3 defa daha ben buluşmak isterim, İstanbul'u konuşmak isterim diye tv programlarında söyledim.

Dün akşam ilk beyanı "buna kendim karar veremem" demiş. Sonra beni ima ederek "iki kişi var, tek başıma karar veremem" demiş. Kimi ister bilemem ama ben hazırım Sayın Yıldırım.

Konu ikimiz ise, ben hazırım bunun bilinmesini istiyorum. Bir düello için değil. Bir medeniyet için. Bu ülkede iki insan konuşabiliyormuşun ispatı için istiyorum."

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News