Gökçek'in yüzünü Osmanlıspor güldürdü
Erdoğan'dan İstanbul itirafı: Biz bu şehre ihanet ettik
Kapıya kurduğu düzenekle annesine kendisini öldürttü

Gazetecinin Akşener sorusu Bahçeli'yi kızdırdı ..

..Bugün bir basın açıklaması yapan MHP lideri Devlet Bahçeli, kendisine sorulanMeral Akşener sorusuna tepki gösterdi.

Gazetecinin Akşener sorusu Bahçeli'yi kızdırdı  ..
A+ A-

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

KIZDIRAN AKŞENER SORUSU

Bir gazetecinin "Adli yıl açılışına katılacak mısınız? İkinci sorum da partinizde PYD ile mücadele kapsamında disipline sevk edilenler oldu, Meral Akşener de dahil. Onunla ilgili de bir ifade de bulunursanız seviniriz" sorusuna Bahçeli sert tepki göstererek şunları söyledi:

MHP'NİN GÜNDEMİ SADECE O DEĞİL, MHP'NİN GÜNDEMİ DEVLETTİR VE MİLLETTİR

"Bir defa 15 Temmuz'dan daha öncelikli bir konu olmaması lazımdı. Sürekli aynı ismi teleffuz etmek size yakışmayan bir davranıştır. MHP'nin gündemi sadece o değildir. MHP'nin gündemi devlettir ve milettir.

"YARGININ AÇILIŞ TOPLANTISINA KATILACAĞIM"

1 Eylül'deki yargının açılış toplantısına katılacağımı ifade ediyorum. Davetiye aldığımız günler olmuştur almadığımız günler olmuştur. Ancak Türkiye'de birçok kurumun birbirleriyle birlikte ve beraber hareket etmesine kazandırabilecek olan bir değerlendirmeyi önce hayra yorumlayıp sonra vazgeçmenin anlamı yoktur.

15 TEMMUZ SONRASI BEŞTEPE'YE GİDEN ANA MUHALEFET LİDERİ ŞİMDİ NE SAKINCA GÖRÜYOR

Bu sebepten dolayı başta Barolar Başkanlığı olmak üzere ana muhalefet liderinin de madem ki Cumhurbaşkanı ile 15 Temmuz sonrası Türkiye'nin gündemini konuşmak için Beştepe'ye gidiyorlar ise Beştepe'nin içerisindeki bir salona gitmekte hangi tür sakıncayı görüyorlar onu da anlamak zordur"