MHP ile AK Parti arasındaki Davutoğlu krizi büyüyor
Memurun fazla mesai ücreti belli oldu
Niğde Belediye Başkanı istifa etti

İşte Davutoğlu'na teşekkür eden tek isim !

Başbakan Yardımcılığı görevinden Kalkınma Bakanlığı'na kaydırılan Lütfi Elvan'ın teşekkür mesajındaki ayrıntı dikkatlerden kaçmadı.

İşte Davutoğlu'na teşekkür eden tek isim !
A+ A-

Bir önceki hükümet döneminde Başbakan Ahmet Davutoğlu ile çok yakın çalışan ve Davutoğlu'nun görevinden istifa etmesiyle kabine dışı kalacağına kesin gözüyle bakılırken, yeni kabineye Kalkınma Bakanı olarak giren Lütfi Elvan, ilk açıklamayı Twitter üzerinden yaptı.
 
Elvan, yaptığı teşekkür açıklamasında, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve yeni Başbakan Binali Yıldırım'ın yanı sıra, birlikte çok yakın çalıştığı eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na da teşekkür eden tek isim oldu. Elvan açıklamasında, şu ifadelere yer verdi:
 
"Değerli dava arkadaşlarım, 65. Hükümetimiz hayırlı olsun. İlk günkü aşkla milletimize hizmet yolunda dur durak bilmeden çalışmayaz devam edeceğiz. Kurucu liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'a ve 64. Hükümetimizin Başbakanı Ahmet Davutoğlu'na ve bu davaya hizmet eden tüm yol arkadaşlarıma bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan özellikle Mersinli, Karamanlı ve Konyalı hemşerilerime tüm Türkiye'ye teşekkür ediyorum. Vatana, millete hayırlı uğurlu olsun."