MHP Genel Başkanlığı için sürpriz aday: ''Şeref duyarım!''

Haber Global TV’de canlı yayınlanan “Mesele” programına katılan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek "MHP'nin başına geçmekten şeref duyarım" dedi.

Vatan Partisi Genel Başkanı Ddoğu Perinçek, katıldığı bir televizyon programında hukukçu Gamze Pamuk Ateşli ile yaşadığı tartışma sırasında, Ateşli'nin "Bahçeli partisini bırakırsa, MHP'nin başına da geçersiniz" sözlerine "MHP'nin başına geçmekten şeref duyarım" yanıtını verdi.

Haber Global Ekranlarında Buket Güler'in sunduğu "Mesele" programında Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek ile hukukçu Gamze Pamuk Ateşli arasında ilginç bir tartışma yaşandı.

Tartışma sırasında Ateşli'nin, "Bahçeli partisini bırakırsa, MHP'nin başına da geçersiniz, çok uygun bir pozisyonunuz var" sözlerine Perinçek şöyle yanıt verdi: 

"MHP'nin başına geçmekten şeref duyarım" duyarım diyen Perinçek, "Ben MHP'nin başına geçmekle tehdit edilmem ki. MHP bugün vatansever bir parti, Türkiye'nin bütünlüğü için çalışıyor. Teröre ve ABD'ye karşı mücadele ediyor. Onun için MHP'nin başında olma bir suç değil. PKK'nın tarafından bakarsanız MHP'yi bir suç örgütü olarak görürsünüz. Bakın hep kendinizi ele veriyorsunuz."