Ortak canlı yayın kararı sonrası İmamoğlu ve Yıldırım'dan ilk açıklama

CHP'nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu ile AK Parti'nin adayı Binali Yıldırım'ın katılacağı ortak canlı yayınla ilgili detayların belli olmasının ardından iki isimden de açıklama geldi.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın katılacağı televizyon programı ile ilgili detaylar belli oldu. Ortak yayın açıklamasından sonra Twitter hesabından paylaşım yapan İmamoğlu, "Büyük keyif alacağım. Başarılar dilerim" dedi.

ORTAK YAYININ TARİHİ SAATİ VE MODERATÖRÜ BELLİ OLDU

Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu'nun katılacağı ortak yayın için, AK Parti ve CHP'li yetkililer bir kez daha görüştüler. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Yıldırım ile İmamoğlu'nun katılacağı televizyon programının 16 Haziran Pazar günü saat 21.00'de yapılacağını açıkladı. Moderatör, gazeteci İsmail Küçükkaya olacak.

İMAMOĞLU'NDAN İLK AÇIKLAMA GELDİ

Yayına ilişkin Twitter'dan paylaşım yapan Ekrem İmamoğlu ''16 Haziran Pazar günü saat 21.00'de @KucukkayaIsmail moderatörlüğünde sizinle İstanbul'u tüm yönleriyle konuşmaktan büyük keyif alacağım. Başarılar dilerim @BY'' ifadelerini kullandı.

BİNALİ YILDIRIM: HAYIRLI OLMASINI DİLERİM

Ortak yayın açıklamasından sonra Twitter hesabından paylaşım yapan Binali Yıldırım, "Bu yayının tüm İstanbullular için hayırlı olmasını dilerim." dedi.

Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu'nun canlı yayın tarihi belli olduBinali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu'nun canlı yayın tarihi belli oldu

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News