O rektörün halay görüntüleri ortaya çıktı
Sahte çipli kimlik kartı şoku !
2018 bütçesinde harçlara ekstra zam geliyor !

Pursaklar’daki Parklar Yoğun Bakımdan Geçiyor

Pursaklar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri bir yandan yeni parklar yaparken diğer taraftan da ilçe genelindeki parkların bakım ve onarımını...

Pursaklar’daki Parklar Yoğun Bakımdan Geçiyor
A+ A-

Pursaklar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri bir yandan yeni parklar yaparken diğer taraftan da ilçe genelindeki parkların bakım ve onarımını yapıyor.

İlkbaharın gelmesiyle yeşil alan çalışmalarını hızlandıran Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçeyi parklar, ağaçlar, laleler ve çiçeklerle süslüyor. İlçede hizmet veren 100'e yakın parkın tek tek bakım ve onarımını yapan ekipler, bir taraftan da ilçeye yeni parklar kazandırıyor. Yeşil ve temiz Pursaklar'da parklara akın eden ilçe sakinleri ise bu mekânlarda doyasıya vakit geçiriyor. Halkın mağdur olmaması ve daha iyi bir hizmet sunulması amacıyla hızlı ve zamanında müdahale ile hizmet veren ekipler, elektrik arızalarının giderilmesi, çöplerin temizlenmesi, kamelyaların temizlenip boyanmasını, ağaçların budamasını, spor aletlerinin bakımı, çocuk oyun gruplarının yenilenmesi, havuzların temizlenmesi, çimlerin kesim ve ilaçlanması gibi bir dizi işi başarıyla yürütüyor.Kamu kurum ve kuruluşlarına da hizmet veren Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışmalarıyla halkın takdirini kazanıyor.