Sakal serumuyla güçlü sakallar

Beylerin en değerli aksesuarı kuşkusuz ki sakallarıdır. Her erkek erken yaşlarda sakalları çıkmaya başladığı andan itibaren sakallarına özenle bakar.

Sakal serumuyla güçlü sakallar
A+ A-

Seyrek ve cansız sakallara sahip olan beyler için ise bu durum can sıkıcı bir hal alır. Ancak sakalları da derinlemesine bakımla güçlü ve canlı bir görünüme kavuşturmak mümkündür. Sakallarına değer veren beyler için geliştirilmiş sakal serumu ile güçlü ve dolgun sakallara kavuşmak çok kolay.

 Sakal Serumu Nedir?

Sakal serumları cildin nem dengesini eşitleyerek cilt kuruluğu sebebiyle yaşanan sakal dökülmelerini engeller. Aynı zamanda sakal çıkarma serumunun özel olarak geliştirilen formülü sakal köklerini besleyerek yeni sakal oluşumuna destek olur. Var olan sakalları güçlendirirken, yeni sakal oluşumu sağlayan bu ürün ile sakallarınızı hacimlendirebilirsiniz. Sakal serumu kullanımı cildinizi de besleyecektir. Cilt bakımına da destek olan bu uygulamayla sakal diplerinde yaşanan kaşıntı, kepeklenme ve sivilcelenme gibi problemleri de engelleyebilirsiniz.

Sakal Serumu Nasıl Kullanılır?

Sakal çıkarma serumunu temiz sakallarınıza uygulamanız önerilir. Yeterli miktarda serumu elinize damlatın. Ardından sakallarınıza kökten uca uygulayın. Sakal köklerine masaj yaparak ürünün iyice cilde nüfuz etmesini sağlayın. Ardından en az 1 saat yüzünüzü yıkamayın ve ürünün etkisini göstermesi için zaman tanıyın. Düzenli kullanımda hızla gözle görülür bir fark elde edebilirsiniz.