Gökçek'in yüzünü Osmanlıspor güldürdü
Erdoğan'dan İstanbul itirafı: Biz bu şehre ihanet ettik
Kapıya kurduğu düzenekle annesine kendisini öldürttü

Samsunspor’da Hedef 3 Puan

PTT 1'inci Ligi takımı Samsunspor'un Sportif Direktörü Coşkun Zeren, "Göztepe maçında galip gelerek geçen hafta kaybettiğimiz avantajı tekrar ele geçirmekten...

Samsunspor’da Hedef 3 Puan
A+ A-

PTT 1'inci Ligi takımı Samsunspor'un Sportif Direktörü Coşkun Zeren, "Göztepe maçında galip gelerek geçen hafta kaybettiğimiz avantajı tekrar ele geçirmekten başka çaremiz yok" dedi.

Sahalarında yarın akşam saat 19.00'da oynayacakları zorlu Göztepe maçını değerlendiren Coşkun Zeren, karşılaşmadan mutlu ayrılan taraf olacaklarını vurguladı. Galip gelmek istediklerini beliten Coşkun Zeren, şöyle devam etti:

"Bu haftanın son maçı bizim maç. Dolayısıyla maça çok farklı bir havada çıkacağız. Puan kaybeden rakiplerimiz oldu. Futbolcularımız bunun için çok istekli ve hırslı. Giresunspor maçına moralle gitmek istiyoruz. Canberk haricinde kadromuzda eksiğimiz yok. Taraflarımızı mutlaka bekliyoruz. Onlara çok görev düşüyor. Takımlarını ilk dakikadan son dakikaya kadar desteklemelerini istiyoruz. Taraftarlarımız bizim için çok önemli. Onları Göztepe maçımıza bekliyoruz."

BASINA KAPALI ANTRENMAN

Samsunspor, Göztepe maçının hazırlıklarına bugün basına kapalı olarak devam etti. Teknik direktör Engin Korukır gözetiminde Nuri Asan Tesisleri'nde yapılan antrenmanda tempo üzerinde duruldu.

FOTOĞRAFLI