Sayısal Loto açıklandı ! İşte kazandıran numaralar...

Sayısal Loto açıklandı ! İşte kazandıran numaralar...

Sayısal Loto'da 1150. hafta çekilişinde kazandıran numaralar belli oldu.

Sayısal Loto sonuçları açıklandı (19 Eylül 2018 - MPİ Sayısal Loto çekilişi sonuçları)
Sayısal Loto'da 1150. hafta çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Yurdumuzun dört bir yanında milyonlarca vatandaşımızın heyecanla beklediği 19 Eylül 2018 Sayısal Loto sonuçları MPİ tarafından çekildi. Peki Sayısal Loto'da bu akşam hangi şanslı numaralar kazandırdı?

Sayısal Loto çekilişi sonuçları belli odu. Kısa bir süre önce artık haftada Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere iki kez çekilen Sayısal Loto'da bu hafta hangi şanslı numaralar kazandırdı?

19 EYLÜL 2018 SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

10, 32, 33, 37, 43, 48

Oyunun Özellikleri

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir..