Sevgililer Günü afişi olay oldu ! Gülen de var, kızan da...

Rize'de petshop ve av malzemeleri satan dükkanın Sevgililer Günü'ne özel hazırladığı afiş görenleri şaşırttı.

Sevgililer Günü afişi olay oldu ! Gülen de var, kızan da...
A+ A-

Rize'de petshop ve av malzemeleri satan bir dükkanın sahipleri, Sevgililer Günü öncesi bir kampanya afişi hazırlattı. Afişte 'sevgilisiyle gelene yüzde 10', 'eşiyle gelene yüzde 20', 'ikisiyle birlikte gelene ise ürün bedava' ibareleri yer aldı. Afiş, görenleri hem şaşırttı hem de tepki çekti.

Piriçelebi Mahallesi'nde petshop ve av malzemeleri satan mağazanın sahibi A.G ile kuzeni B.G., yaklaşan Sevgililer Günü nedeniyle başlattıkları kampanya için afiş yaptırdı. Kampanya afişinde ’mağazaya sevgilisi ile birlikte gelene yüzde 10, eşi ile birlikte gelene yüzde 20, her ikisi ile birlikte gelene ise bir ürün bedava’ duyurusuna yer verildi. Afişi görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. 

Kuzenlerden A.G. ilginç bir kampanya yaptıklarını belirterek ''Esprili olsun, gören insanları gülümsetsin ve cesaret edebilen varsa gelip alışveriş yapabilsin diye düşündük. Geçtiğimiz günlerde bir müşteri eşiyle geldi, daha sonra da eşinin ters ters bakışları altında sevgilisi ile geleceğini söyledi. Biz de bekliyoruz, henüz cesaret eden olmadı. Sanıyorum bizim Karadeniz kadınlarından çekindikleri için böyle bir şey yapan çıkmaz'' dedi.

DHA