Galatasaray - Fenerbahçe: 0-0
İstifası istenen başkanlar hakkında AK Parti'den açıklama
Erdoğan: ''Bir gece ansızın vurabiliriz...''

Sındırgılı Şehit İçin Silah Arkadaşları Mevlit Okuttu

ŞIRNAK'ın Cizre İlçesi'nde teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Ahmet Semerci için silah arkadaşları, memleketi...

Sındırgılı Şehit İçin Silah Arkadaşları Mevlit Okuttu
A+ A-

ŞIRNAK'ın Cizre İlçesi'nde teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Ahmet Semerci için silah arkadaşları, memleketi Balıkesir'in Sındırgı İlçesi'nde mevlit okuttu.

Geçen ocak ayı sonunda Cizre'de şehit düşen Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Ahmet Semerci için silah arkadaşları aralarında para topladı. Şehidin memleketi Sındırgı'nın İbiller Mahallesi'nde mevlit okuttu; pilav ve ayran dağıttı. Sındırgı Belediye Başkanı AK Partili Ekrem Yavaş ile birlikte etkinliğe yüzlerce vatandaş katıldı. Şehit Semerci'nin dedesi Ahmet Semerci, Başkan Yavaş'a şehidin yadigarı tesbihi armağan etti.

Dede Semerci, "Ahmet'imin yadigarı bu tesbih. Bunu sana hediye ediyorum. Bende bir tane daha var" derken gözleri doldu. Dede Semerci'yi kırmayan Başkan Yavaş, "Bu tesbihi ömrüm yettiği sürece saklayacağım. Ahmet'in yadigarına sahip çıkacağım" dedi.

FOTOĞRAFLI