Sınır dışı edilen Sedat Peker'in yeni adresi belli oldu

Sınır dışı edilen Sedat Peker'in yeni adresi belli oldu

Kuzey Makedonya Cumhuriyeti'nde gözaltına alındıktan sonra sınır dışı edilen Sedat Peker'in hangi ülkeye sığındığı ortaya çıktı.

Yeraltı dünyasının tanınmış isimlerinden Sedat Peker, bir süre önce yerleştiği Kuzey Makedonya Cumhuriyeti'nden sınır dışı edildi.

MAKEDONYA İÇİŞLERİ BAKANLIĞI AÇIKLAMA YAPTI
Makedonya İçişleri Bakanlığı'nın sitesinde "Kısa süreli oturma iznini ihlal ettiği tespit edilen R.S.P. (49), sınır dışı edilmiştir" ifadesi yer aldı. 49 yaşındaki Sedat Peker ismini değiştirerek Reis Sedat Peker adını almıştı.

Makedonya'da yayın yapan bir haber sitesinde ise "Polis, Türkiye'ye uzun süredir ikamet eden tanınmış bir uyuşturucu baronunu tutuklayarak sınır dışı etti" ifadesi kullanıldı.

SEDAT PEKER KOSOVA'YA GEÇTİ
Kısa süreli kalış amacına aykırı davranması ve belirlenen ikametgahını kötüye kullanması nedeniyle Kuzey Makedonya Cumhuriyeti'nden sınır dışı edilen Sedat Peker'in bir başka doğu Avrupa ülkesi olan Kosova'ya sığındığı ortaya çıktı.

Sürpriz iddia: ''Sedat Peker gözaltına alınıp sınır dışı edildi!''Sürpriz iddia: ''Sedat Peker gözaltına alınıp sınır dışı edildi!''

 

Seçiniz...