Erdoğan: ''Bir gece ansızın vurabiliriz...''
Adalet Bakanı'ndan çarpıcı sözler !
Almanya'da skandal Türkiye haritası !

Süleymanpaşalı Judocu Avrupa Üçüncüsü Oldu

Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Judo Takımı sporcusu Emine Tokdemir, Avrupa Judo Federasyonu tarafından düzenlenen Gençler Avrupa Kupası...

Süleymanpaşalı Judocu Avrupa Üçüncüsü Oldu
A+ A-

Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Judo Takımı sporcusu Emine Tokdemir, Avrupa Judo Federasyonu tarafından düzenlenen Gençler Avrupa Kupası Judo Turnuvası'nda üçüncü olarak bronz madalya kazandı.

TEK YENİLGİ İLE BRONZ MADALYANIN SAHİBİ OLDU

Yunanistan'ın Atina kentinde gerçekleştirilen şampiyonada 70 kiloda milli forma ile mücadele eden Süleymanpaşalı sporcu Emine Tokdemir, tek yenilgiyle rakiplerini dize getirerek bronz madalyanın sahibi oldu.

Turnuva öncesi Başkan Eşkinat'ı ziyaret edip madalya sözü veren Emine Tokdemir, sözünü gerçekleştirmenin sevincini yaşadı. 1997 doğumlu sporcu Tokdemir, gelecek turnuvalarda Süleymanpaşa'nın adını daha da başarılı bir şekilde duyuracağını ifade etti.

"MİLLİ FORMAMIZ İLE ŞEHRİMİZİN GÖĞSÜNÜ KABARTTI"

Tokdemir'in madalya sevincini paylaşan Başkan Eşkinat; "Geçtiğimiz hafta judocularımızın ziyaretinde Emine bana madalya sözü vermişti. Bu madalyanın sözünü verip Atina'ya gitti ve sözünü tuttu. Komşu ülkede milli formamız ile şehrimizin göğsünü kabarttı. Süleymanpaşa'dan daha çok şampiyonlarımız çıkacak. Yeter ki çocuklarımızın daha iyi gelişimi için onlara olanak tanıyalım. Ben Emine Tokdemir'i, hocalarını ve Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübümüzü kutluyorum." dedi.