İstifası istenen başkanlar hakkında AK Parti'den açıklama
Erdoğan: ''Bir gece ansızın vurabiliriz...''
Adalet Bakanı'ndan çarpıcı sözler !

Sungurlu’da Toplanan Yardımlar Dualarla Yola Çıktı

Yaklaşık iki hafta önce Sungurlu Belediye Başkanlığı koordinesinde toplanan kuru gıda ve kuruyemiş çeşitlerinden oluşan yardımlar Doğu ve Güneydoğu...

Sungurlu’da Toplanan Yardımlar Dualarla Yola Çıktı
A+ A-

Yaklaşık iki hafta önce Sungurlu Belediye Başkanlığı koordinesinde toplanan kuru gıda ve kuruyemiş çeşitlerinden oluşan yardımlar Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde canlarını hiçe sayarak Vatanımızın bölünmez bütünlüğünü korumak amacı ile görev yapan Türk Silahlı Kuvvetleri personeline ulaştırılmak üzere dualar eşliğinde yola çıktı.

ŞAHİNER YARDIM KOLİLERİNİ KENDİ ELLERİYLE YERLEŞTİRDİ

Yardım kolilerinde bulunan malzemelerin zarar görmemesi için büyük bir özveriyle çalışan Belediye Personeline Başkan Şahiner'de yardım etti.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, "Güneydoğuda görev yapan asker ve polislerimize Allah'tan yardım diliyorum. Rabbim gazalarını mübarek etsin. Bizde Sungurlu Belediyesi, Sivil Toplum Örgütleri, Sungurlu halkı ve öğrencilerimiz kardeşlerimize destek, hediye amaçlı yardımlarını bizlere ulaştırdılar. Bizde elimizden geldiği kadarını ekleyerek güvenlik güçlerimize yolluyoruz. Bu vatan bölünmeyecek, bu kansız insanlara bu vatanı böldürtmeyeceğiz. Allah yardımcıları olsun" dedi.