Başbakan'dan ''cep''te vergi indirimi müjdesi
Hasarsız araç için uygun fiyat dönemi başladı
Türkiye’nin ilk insansı robot fabrikası üretimine başladı

Taraftarlardan Başkan Kamil Saraçoğlu’na: Seni Seviyoruz Kütahya’nın Uzun Adamı

Kütahyasporlu taraftarların, Kütahyaspor-Erdekspor karşılaşması önce stadyumda, "Seni seviyoruz, Kütahya'nın uzun adamı" yazılı dev bir poster asması,...

Taraftarlardan Başkan Kamil Saraçoğlu’na: Seni Seviyoruz Kütahya’nın Uzun Adamı
A+ A-

Kütahyasporlu taraftarların, Kütahyaspor-Erdekspor karşılaşması önce stadyumda, "Seni seviyoruz, Kütahya'nın uzun adamı" yazılı dev bir poster asması, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu'nu duygulandırdı.

Taraftarların jestine teşekkür eden Başkan Kamil Saraçoğlu, "Kütahyasporumuz inşallah profesyonel lige adını yazdırarak şehrimizin özlediği başarıyı elde edecektir. Ben öncelikle teknik heyetimize, futbolcularımıza, yönetimimize ve her maç takımlarını yalnız bırakmayan cefakar taraftarımıza teşekkür ediyorum. Şehrimizin takımı Kütahyaspor'umuz Bölgesel Amatör Lig de grubunda şampiyonluğu zaten haftalar öncesinden belirleyerek bizleri mutlu etmişti. Göreve gelmeden önce söz verdiğimiz gibi şehrimizin markası olan Kütahyaspor'umuzu daha iyi yerlere getireceğimizi söylemiştik. Artık önümüzde tek yükselme maçı kaldı. İnşallah bu maçtan da yüzümüzün akıyla çıkacağız" dedi.

BAL Ligi'nde şampiyonluğunu eden Kütahyaspor, ligin bitiminde 3. Lig'e çıkabilmek için play-off maçı oynayacak.(EFE)